Efterårsstafetten - tidligere vindere

 Bane A 

   
1995
Hou
Arne Moe-Jensen
Michael Dickenson
Kaj Pedersen
Viborg OK
1996
Linddale
Keld Gade
Arne-Moe-Jensen
Steen Frandsen
Viborg OK
1997
Hobro Østerskov
René Rokkjær
Ebbe Møller Nielsen
Jens Knud Mårup
OK Pan
1998
Hou
Arne Moe-Jensen
Michael Dickenson
Jørgen Jørgensen
Viborg OK
1999
Rold Vælderskov
Bjørn Axelsen
Nicolai Nielsen
Benny Lund
Aalborg OK
2000
Hanehøj
Nicolai Nielsen
Bjørn Axelsen
Jan Scheel
Aalborg OK
2001
Fussingø
Patrick McGrail
Ebbe Møller Nielsen
René Rokkjær
OK Pan
2002
Rold Vælderskov
Nicolai Nielsen
Bjørn Axelsen
Søren Skovrider
Aalborg OK
2003
Hou
Claus Bobach
Jan Møller
Søren Skovrider
Aalborg OK
2004
Hobro
Claus Bobach
Palle Korsbæk
Søren Skovrider
Aalborg OK
2005
Kielstrup
Martin Christensen
Lasse Korsbæk
Palle Korsbæk
St. Binderup OK
2006
Alstrup Krat
Søren Skovrider
Henrik Bach
Jonas Munthe
Mariager Fjord OK
2007
Rold Nørreskov Syd
Erik Bobach
Jens Børsting
Morten Kjær
Silkeborg OK
2008
Hobro Østerskov
René Rokkjær
Signe Søes
Thomas Hjerrild
OK Pan
2009
Fussingø
René Rokkjær
Bjarne Hoffmann
Thomas Hjerrild
OK Pan
2010
Ålum
Ebbe Møller Nielsen
Thomas Hjerrild
Henrik Markvardsen
OK Pan
2011
Als Odde
Andreas Popp
Claus Bobach
René Korsgaaard Brund
Aalborg OK
2012
Hobro Østerskov
Claus S Pedersen
Claus Bobach
Walther Rahbek
Aalborg OK
2013
Linddale
Ole Jensen
Chr. P. MacLassen
Nicolai Z. Nielsen
Mariager Fjord OK
2014
Hjermind
Allan Reiche
Kjeld Arildsen
OK Vendelboerne
2015
Hørby
Jan Møller
Egon Sloth
Claus S. Pedersen
Aalborg OK
2016
Munkholm/Himmelkol
Thorkil Jensen
Søren Skovrider
Lennart Rebsdorf
Randers OK
Mariager Fjord OK
Mariager Fjord OK
2017
Hesselholt
Johan MacLassen
Bjarne Hoffmann
Nicolai Zaar Nielsen
Rold Skov OK
OK Pan
Mariager Fjord OK
2018
Rold Vælderskov
Carsten Thyssen
Mads Mikkelsen
Nicolaj Nielsen
Horsens OK

 Bane B 

   
1995
Hou
Grethe Anæus
Keld Gade
Søren Andreasen
Viborg OK
1996
Linddale
Lars Poulsen
René Aarestrup
Niels F. Mortensen
Skive AMOK
1997
Hobro Østerskov
Keld Østergaard
Søren Munthe
Helge Poulsen
Mariager OK
1998
Hou
Chr. P. Mac Lassen
Frode Mogensen
Pia H. Mogensen
St. Binderup OK
1999
Rold Vælderskov
Jørgen Nielsen
Walther Rahbek
Kai Ø. Laursen
Aalborg OK
2000
Hanehøj
Gert Kristensen
Torben Olesen
Arne Pedersen
Randers PI
2001
Fussingø
Lasse Korsbæk
Martin Christensen
Chr. P. Mac Lassen
St. Binderup OK
2002
Rold Vælderskov
Palle B. Jensen
Kim Dalgaard
Jens Chr. Dalgaard
Hadsund OK
2003
Hou
Søren Munthe
Jonas Munthe
Bettina Gjedde
Mariager OK
2004
Hobro
Søren Munthe
Gert Rebsdorf
Jens Christensen
Mariager OK
2005
Kielstrup
Keld Gade
Bent Hansen
Jørgen Jørgensen
Viborg OK
2006
Alstrup Krat
Arne Pedersen
Finn Søndergaard
Carl Malling
Kronjyllands Dream Team
2007
Rold Nørreskov Syd
Jørgen Jørgensen
Michael Dickenson
Steen Frandsen
Viborg OK
2008
Hobro Østerskov
Keld Gade
Steen Frandsen
Arne Moe-Jensen
Viborg OK
2009
Fussingø
Henrik Bach
Ole Jensen
Lars Jensen
Mariager Fjord OK
2010
Ålum
Keld Gade
Jess Rasmussen
Arne Moe-Jensen
Viborg OK
2011
Als Odde
Jens Christensen
Helge Poulsen
Søren Munthe
Mariager Fjord OK
2012
Hobro Østerskov
Nina G. Gajbjerg
Josefine Lind
Anette Lund
OK Gorm
2013
Linddale
Kim Poulsen
Allan Hougaard
Vagn Pedersen
Århus 1900
2014
Hjermind
Morten Nikkel Andersen
Jakob Gade
Jess Rasmussen
Viborg OK
2015
Hørby
Henrik Bach
Ole Jensen
Klaus Wolsing
Mariager Fjord OK
2016
Munkholm/Himmelkol
Ole Jensen
Klaus Wolsing
Henrik Bach
Mariager Fjord OK
2017
Hesselholt
Martin Christensen
Dorte Filskov
Carl Malling
Mariager Fjord OK
Aalborg OK
Randers OK
2018
Rold Vælderskov
Ivan Christensen
John Holm
Jan Thomsen
OK Pan

 Bane C 

   
1998
Hou
Line Mogensen
Michelle Rebsdorf
Hanna Byskov
Aalborg OK
1999
Rold Vælderskov
Bettina Gjedde
Line Skovrider
Lisbeth Damsgaard
Mariager OK
Mariager OK
Randers OK
2000
Hanehøj
Mette Byskov
Hanna Byskov
Elizabeth Borchorst
Aalborg OK
2001
Fussingø
Mette Byskov
Hanna Byskov
Elizabeth Borchorst
Aalborg OK
Mariager OK
Mariager OK
2002 
Rold Vælderskov
Elizabeth Borchorst
Mette Byskov
Pia H. Mogensen
Mariager OK
Mariager OK
St. Binderup OK
2003
Hou
Elizabeth Borchorst
Hanna Byskov
Mette Byskov
Mariager OK
2004
Hobro
Hanne Møller Andersen
Anette Egander Grøn
Lone Dybdal
Follow mor
2005
Kielstrup
Rikke Stamp
Sofie H. Winther
Helle Bobach
Aalborg OK
2006
Alstrup Krat
Bettina Gjedde
Elisabeth Borchorst
Kai Ø. Laursen
Mariager Fjord OK
Mariager Fjord OK
Aalborg OK
2007
Rold Nørreskov Syd
Lisa Borchorst
Anne Blom
Michelle Lison Rebsdorf
Mariager Fjord OK
2008
Hobro Østerskov
Pia Gade
Jens Blæsbjerg
Børge Kronborg
Viborg OK
2009
Fussingø
Lone Dybdal
Hanne Møller Andersen
Jeanette Finderup
Århus 1900
OK Pan
OK Pan
2010
Ålum
Birgitte Jørgensen
Carol Iddles
Ejgil Pedersen
Viborg OK
2011
Als Odde
Michael Dickenson
Jørgen Jørgensen
Søren Elkjær
Viborg OK
2012
Hobro Østerskov
Poul Henning Pedersen
Erik Pedersen
Finn Hørup Nielsen
OK Vendelboerne
2013
Linddale
Poul Henning Pedersen
Erik Pedersen
Finn Hørup Nielsen
OK Vendelboerne
2014
Hjermind
Poul Henning Pedersen
Thorkild Holm Pedersen
Finn Hørup Nielsen
OK Vendelboerne
2015
Hørby
Finn Hørup Nielsen
Sven Ove Thimm
Poul Henning Pedersen
OK Vendelboerne
2016
Munkholm/Himmelkol
Finn Hørup Nielsen
Sven Ove Thimm
Poul Henning Pedersen
OK Vendelboerne
2017
Hesselholt
Kim Topp
Gert Rebsdorf
Jens S. Christensen
Randers OK
Mariager Fjord OK
Mariager Fjord OK
2018
Rold Vælderskov
Søren Munthe
Helge Poulsen
Gert Rebsdorf
Mariager Fjord OK

 Bane D 

   
1995
Hou
Børge Kronborg
Jens Blæsbjerg
Mogens Andreasen
Viborg OK
1996
Linddale
Tue H. Mogensen
Jonathan B. Jacobsen
Søren K. Jacobsen
St. Binderup OK
1997
Hobro Østerskov
Kasper Å. Nielsen
Mads Villadsen
Brian Frost
HATOK
1998
Hou
Sara Jensen
Peter Andersen
Jørgen Bager
Skagen OK
Mariager OK
Mariager OK
1999
Rold Vælderskov
Martin Christensen
Christian P. Mac Lassen
Ronnie Bjerregaard
St. Binderup OK
St. Binderup OK
Aalborg OK
2000
Hanehøj
Lasse Korsbæk
Martin Christensen
Rico Mogensen
St. Binderup OK
2001
Fussingø
Vibeke Hansen
Marianne Hansen
Sean Banke
Skagen OK
2002
Rold Vælderskov
Sverre Vognsen
Erik R. Vognsen
Michael Kærgaard
Aalborg OK
2003
Hou 
Mia Egander
Marie Hauerslev
Nikoline Gjøderum
OK Pan
OK Pan
Århus 1900
2004
Hobro
Ingrid Søgaard
Kirsten Ivarsen
Erik Søgaard
Follow Me
2005
Kielstrup
Kjeld Thomassen
Susanne H. Thomassen
Grethe Jørgensen
Viborg OK
2006
Alstrup Krat
Bente Østergaard
Hanne H. Poulsen
Rigmor Schou
Mariager Fjord OK
2007
Rold Nørreskov Syd
Jonas Søby Pedersen
Anne Ekhard Edsen
Asbjørn Gjøderum-Svenningsen
Århus 1900
2008
Hobro Østerskov
Jonas Søby Pedersen
Anne Ekhard Edsen
Jakob Dybdal Abrahamsen
Århus 1900
2009
Fussingø
Mogens Christensen
Nanna Christensen
Anna Marie Søborg
OK Vendelboerne
2010
Ålum
Anna Spanner
Sofie Secher Thomsen
Caroline Finderup
OK Pan
2011
Als Odde
Helle Bobach
Kirsten Bobach
Malene Østergaard Nielsen
Aalborg OK
2012
Hobro Østerskov
Ingen deltagere
2013
Linddale
Helmut Hilden
Troels F. Andersen
Steffen Molin
Rold Skov OK
2014
Hjermind
Astrid Giylling Hougaard
Mikkel Bo Kølbæk
Jørn Blom
Århus 1900
Århus 1900
Mariager Fjord OK
2015
Hørby
Astrid Gylling Hougaard
Maria Bo Kølbæk
Mikkel Bo Kølbæk
Aarhus 1900
2016
Munkholm/Himmelkol
Ingen deltagere
2017
Hesselholt
Kristian Schack Blom
Anne Blom
Jørn Blom
Mariager Fjord OK
2018
Rold Vælderskov
Birgit Rasmussen
Lone Christensen
Asbjørn  Maintz Andersen
Aarhus 1900

 Bane E 

   
1995
Hou
Tue H. Mogensen St. Binderup OK
1996
Linddale
Christian Christensen St. Binderup OK
1997
Hobro Østerskov
Martin Christensen St. Binderup OK
1998
Hou
Kim Dalgaard Hadsund OK
1999
Rold Vælderskov
Anders Simonsen OK Djurs
2000
Hanehøj
Nanna Dybdal Århus 1900
2001
Fussingø
Carsten Frost Hadsund OK
2002
Rold Vælderskov
Asbjørn Gjøderum Århus 1900
2003 
Hou
Victor Hauerslev OK Pan
2004
Hobro
Jacob Ingerslev Overvad Follow me
2005
Kielstrup
Jakob Ekhard Edsen Århus 1900
2006
Alstrup Krat
Ingen deltagere  
2007
Rold Nørreskov Syd
Dorte Friis St. Binderup OK
2008
Hobro Østerskov
Caroline Finderup Jensen OK Pan
2009
Fussingø
Anders Huus Pedersen Søllerød OK
2010
Ålum
Karen Abildgaard Poulsen Århus 1900
2011
Als Odde
David Borg Södertälje-Nykvarn
2012
Hobro Østerskov
Katja DalgaardMariager Fjord OK
2013
Linddale
Astrid Gylling HougaardÅrhus 1900
2014
Hjermind
Camilla FlyvbjergRold Skov OK
2015
Hørby
Ingen deltagere
2016
Munkholm/Himmelkol
Silja Ebert SvenningsenRold Skov OK
2017
Hesselholt
Isak GrønOK Pan
2018
Rold Vælderskov
Kristian Veggerby JensenRold Skov OK